O nas

Oferujemy kompleksowe dokumentacje techniczne (także wielobranżowe) począwszy od koncepcji i programów funkcjonalno-użytkowych, po projekty budowlane, techniczne, przetargowe i wykonawcze inwestycji. Specjalizujemy się w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych. Wykonujemy także projekty instalacji specjalistycznych, przemysłowych, medycznych i nietypowych.

Do każdego problemu pochodzimy indywidualnie i rozpatrujemy go pod każdym kątem. Każdy projekt w zależności od wymagań zostaje uzupełniony m.in. audytem lub certyfikatem energetycznym, analizą techniczno-ekonomiczną inwestycji, analizą techniczną istniejącej lub pracującej instalacji oraz oceną stanu technicznego i przepustowością sieci i instalacji. W przypadku złożonych problemów opracowujemy opinie techniczne lub złożone analizy w celu osiągniecia wysokich wymogów i standardów m.in. klasyfikację pyłową i mikrobiologiczną pomieszczeń czy ocenę ryzyka infekcji pooperacyjnych dla sal operacyjnych dla instalacji wentylacji i klimatyzacji.

Tworzymy młody i dynamicznie rozwijający się zespół, podchodzący profesjonalnie do każdego problemu projektowego w oparciu o nowoczesne rozwiązania techniczne oraz nowatorskie narzędzia pracy.

Wszelkie dokumentacje powstają w myśl obowiązujących przepisów prawa, norm i wiedzy technicznej. Z uwagi na ograniczenia polskich przepisów i norm szczególnie w specjalistycznych opracowaniach, dokumentacje powstają w oparciu o zagraniczne wytyczne m.in. niemieckie (DIN, VDI), francuskie (NF) czy angielskie (BS, HTM), co pozwala na profesjonalne i nowatorskie opracowanie dokumentacji technicznych. Korzystamy z nowoczesnego oprogramowania oraz niekonwencjonalnych programów komputerowych wspomagających projektowanie inżynierskie wraz z wykorzystywaniem Building Information Modeling (BIM) w oparciu o oprogramowanie Autodesk Revit.

Zapewniamy kompleksowe opracowanie dokumentacji we wszystkich wymaganych branżach, pełniąc tym samym pełną koordynację całego zespołu projektowego w jednym miejscu.

Projektujemy instalacje we wszystkich rodzajach budynków, ale także związanych z obsługą wielu obiektów inżynierskich.

Struktura biura podzielona na dwa działy: Infrastruktura oraz Wewnętrzne Instalacje Budowlane.

Podejmiemy się każdego problemu projektowego z branży sanitarnej i podejdziemy do niego z pełnym profesjonalizmem i wiedzą inżynierską. Im trudniejszym problem projektowy tym większe jest dla nas wyzwanie.

Działamy na terenie całego kraju i nie tylko.